Capital

1997 yılında, sıkıştırılmış saptan yapılmış doğal bina panellerinin teknik özelliklerine ait potansiyeli keşfettik. Sap panellerin üretim ve kullanım geçmişi geçtiğimiz yüzyılın ortalarına dayanmaktadır; o zamanlar sap paneller savaşta tahrip olan evlerin restorasyonu için İngiltere’de yaygın olarak kullanılmaktaydı. Günümüzde, İngiltere’de sap kullanılarak yapılan binlerce ekolojik prefabrik ahşap bina bulunmaktadır.

İngiliz şirket Stramit tarafından kullanılan denenmiş ve test edilmiş teknoloji temelinde, günümüzün inşaat çalışması gerekliliklerini karşılayan en yüksek parametrelere sahip yüksek kaliteli bir yapı ürünü üretmek amacıyla bu modern teknolojiyi geliştirmeye başladık.

1999 yılında, Avrupa’da bu ekolojik ve enerji tasarruflu malzemeyi üretmeye başlayan ilk şirket olan aile şirketi Strawpanel’yi kurduk. Başarılı geçen 15 yılın ardından halen üretim kalitemizi arttırmak için çalışıyoruz ve ürünlerimizin ve çözümlerimizin kullanım yelpazesi giderek genişlemekte ve çok daha fazla müşterinin ilgisini çekmektedir. Ürünlerimiz 2008 yılında yapı ürünü olarak Czech Construction Academy’nin Altın Ödülüne layık görüşmüş ve 2012 yılında Çek Cumhuriyeti Ticaret Odası Czech Patron ödülünü almıştır.

20 üyeden oluşan ekibimiz, bina bölme duvarlarının rekonstrüksiyonundan anahtar teslim evinizin tasarımı ve inşasına kadar tüm ihtiyaçlarınızda size yardımcı olmaya hazırdır. Yüksek kaliteli sapın dikkatli bir şekilde seçilmesinden evinizi sıcak tutacak duvarların kurulumuna kadar yıllık 100.000 m2lik yapı paneli üretim hacminde kalite garantisi verebilen tek şirketiz.

VİZYONUMUZ

1. Strawpanel Panel Yapı Malzemesi

Strawpanel panel Avrupa’daki tüm ülkelerde bulunabilmekte ve kurulmaktadır.

 

2. Binalar

Avrupa Birliği dahilindeki her ülkede amaca uygun, modern, düşük enerjili, pasif ve sıfır ahşap binalar tasarlıyor, planlıyor ve inşa ediyoruz.

 

3. Üretim Tesislerinin Genişlemesi

Sap panel üretimi alanında modern teknolojide dünya lideri olma yolunda ilerliyoruz.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize modern, %100 doğal, enerji tasarruflu ve düşük maliyetli yapı malzemesi ve bunların kullanımı için akıllı çözümler kullanarak kalite sunuyoruz.

 

Bölme duvarlarından tam anahtar teslim evlere veya “kendin yap” evlere kadar.

DEĞERLERİMİZ
  • Kalite ve Sürekli İyileştirme

Birincil önceliğimiz ürünlerimizin kalitesi olduğu için sürekli olarak teknolojik üretim süreçlerimizi iyileştirmeye ve ürünlerimizi ve çözümlerimizi geliştirmeye çabalıyoruz. Şirketimizi ve müşterilerimizi ileriye taşıyacak ilgi çekici fikirleri destekliyoruz.

  • Müşteriye Odaklanma

Müşterilerimizi ortaklarımız olarak görüyor ve müşterilerimizin başarılı olmasına yardımcı olmak için onları dinliyor ve onlara destek sağlıyoruz. Uzman bilgi birikiminin yanı sıra uygulamalı ve akıllı çözümler sunuyoruz. Daima güven, saygı ve nezaket çerçevesinde davranıyoruz. Vaatlerimizi yerine getiriyoruz.

  • Biz Bir Ekibiz

Takım çalışmasına önem veriyoruz. Sonuç elde etmek için girişim ve sorumluluğu destekliyoruz.

  • Sürdürülebilir Gelişim

Bizim için sürdürülebilir bir büyüme hızlı bir başarıdan daha önemlidir. Teknolojimizi, ürünlerimizi ve uygulamalarınızı geliştirirken ve ayrıca gerçek üretim süreci sırasında önceliğimiz çalışanlarımız ve müşterilerimizin sağlığı ve güvenliğidir. Aynı zamanda çevre korumasına önem veriyoruz.

ŞİRKET POLİTİKAMIZ

Ecopanel olarak, vizyonumuz doğrultusunda gelişen teknoloji ve ürünleri takip ederek müşteri beklentilerini üst seviyede karşılar; satış, uygulama ve uygulama sonrası hizmetlerimizi güven duygusu içinde veririz.

  • Kalite Yönetim Sistemimizin ISO 9001 standardının gerekliliklerini yerine getirecek şekilde dökümante edilmesi, belgelendirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi.
  • Toplam kalite düşüncesini hedefleyerek takım ruhu ile birlikte şirket ve birim hedeflerine ulaşılması.
  • Müşteri memnuniyetinin sağlanması ve ihtiyaçlarının karşılanması adına sürekli gelişim felsefesinin benimsenmesi.
  • Uygulama, yönetim ve pazarlama çalışmalarında etik değerleri koruyarak ve her türlü faaliyetin çevre duyarlılığına özen gösterilerek gerçekleştirilmesi.
  • Müşterilerimizin markamıza duyduğu güven doğrultusunda hareket edilmesi ve Ecopanel ile çalışmanın bir ayrıcalık olduğunun hissettirilmesi
EKOPANELY | Şirket ve Ürünleri