Capital

Birincil önceliğimiz ürünlerimizin kalitesi olduğu için sürekli olarak teknolojik üretim süreçlerimizi iyileştirmeye ve ürünlerimizi ve çözümlerimizi geliştirmeye çabalıyoruz. Şirketimizi ve müşterilerimizi ileriye taşıyacak ilgi çekici fikirleri destekliyoruz. Müşterilerimizi ortaklarımız olarak görüyor ve müşterilerimizin başarılı olmasına yardımcı olmak için onları dinliyor ve onlara destek sağlıyoruz. Uzman bilgi birikiminin yanı sıra uygulamalı ve akıllı çözümler sunuyoruz.

Daima güven, saygı ve nezaket çerçevesinde davranıyoruz; Vaatlerimizi yerine getiriyoruz. Takım çalışmasına önem veriyoruz. Sonuç elde etmek için girişim ve sorumluluğu destekliyoruz. Bizim için sürdürülebilir bir büyüme hızlı bir başarıdan daha önemlidir. Teknolojimizi, ürünlerimizi ve uygulamalarınızı geliştirirken ve ayrıca gerçek üretim süreci sırasında önceliğimiz çalışanlarımız ve müşterilerimizin sağlığı ve güvenliğidir. Aynı zamanda çevre korumasına önem veriyoruz.

Strawpanel paneli nedir ve nerelerde kullanılabilir?

Genellikle mısır sapı kullanılarak üretilen ve bağlayıcı ajan ya da kimyasal katkı maddeleri içeren Strawpanel panelleri yüksek sıcaklık ve yüksek basınç altında preslenir.  Strawpanel panelleri; ahşap yapıların kaplanması, çatı dönüştürmeleri, eski binaların rekonstrüksiyonu vb. çalışmalarda inşaatta kullanılan yapısal bir elemandır. Eko paneller kullanarak anahtar teslim bir ev inşa etmek veya “kendin yap” ahşap bir bina yapmak kelimenin tam anlamıyla herkese uygundur. Strawpanel panelleri, en fazla 22,5 m yüksekliğe kadar tüm yapı tiplerini kaplamak için kullanılabilir. Strawpanel panelleri %100 geri dönüştürülebilir ve ekolojik olup yangına dayanıklıdır; mükemmel ses sönümleme özelliklerine sahiptir, sağlam, güçlü ve mekanik açıdan dayanıklıdır ve son olarak çok iyi ısı depolama sağlar ve iyi yalıtım özelliği gösterir. Bu paneller, difüzyona açık doğal malzemelerdir.

Strawpanel panel yanabilir mi? Nihayetinde, mısır sapından üretilmiş!

Yanmaz! Strawpanel panelindeki sap, oldukça yüksek basınç altında preslenir ve böylelikle ateşin yanması için çok az miktarda hava içerir. Bu, telefon rehberini kazanda yakmaya çalışmaya benzer; yardımımız olmadan yanmaz.

Fare ya da diğer kemirgenler Strawpanel panellerini yiyebilir mi?

Strawpanel panellerinin yapımında, üretim sırasında preslenirken yüksek basınca maruz bırakılan damarlarına ayrılmış saptan üretilmektedir. Strawpanel panelin sap içeriği üç kat geri dönüştürülmüş kağıt içerisine yerleştirilmiştir. Strawpanel panel kurulduktan sonra, yüzeyi penetre edilir ve son cila uygulanır; bu da kemirgenlerin ilgisini çekmez.

Strawpanel paneller nemin üstesinden nasıl gelir?

Strawpanel paneli preslendikten sonra, iç kısmında havadaki nemi emen mikro delikler açılır. Panel, Strawpanel panelin çevresindeki sıcaklık koşulları iyileşene kadar bu nemi tutar. Ardından Strawpanel paneli nemi dışarı salar ve odanın içindeki havayı nemlendirir.

Strawpanel panelleri ile yapılmış bir evin kullanım ömrü nedir?

Panel oluşturmak için preslenen kuru sapların ömrü 100 yıla kadar uzanmaktadır. Bu, 1942 ila 1960 yılları arasında ekonomik prefabrik evler inşa etmek amacıyla İngiltere’de yapılan ilk panel deneyimi ile de kanıtlanmıştır. Bu evler şimdi 70 yaşındadır ve amaçlarına doğru bir biçimde hizmet vermektedir. Ayrıca, 1936 yılında Prag’da Lucerna’nın bölme duvarlarında kullanılan saplar da bunu kanıtlamaktadır. Bu, yakın zamanda yapılan rekonstrüksiyon çalışmasına kadar aynı kalitesini korumayı başarmıştır.

Strawpanel panelleri kurmak karmaşık mıdır? Kendi başıma yapabilir miyim?

Strawpanel paneli kurmak karmaşık bir işlem değildir. Temel teknolojik prosedürlerin izlenmesi gerekliliğine karşın bir panel sistemidir. Bu nedenle, firmamız her ay bir eğitim sunmakta ve bu eğitimde katılımcılara ihtiyaçları olan her türlü bilgi ve “Eğitim Sertifikası” verilmektedir. Ayrıca firmamız standart olarak teknik danışmanlık sunmaktadır. İlginizi çekerse bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.