Capital

Birincil önceliğimiz ürünlerimizin kalitesi olduğu için sürekli olarak teknolojik üretim süreçlerimizi iyileştirmeye ve ürünlerimizi ve çözümlerimizi geliştirmeye çabalıyoruz. Şirketimizi ve müşterilerimizi ileriye taşıyacak ilgi çekici fikirleri destekliyoruz. Müşterilerimizi ortaklarımız olarak görüyor ve müşterilerimizin başarılı olmasına yardımcı olmak için onları dinliyor ve onlara destek sağlıyoruz. Uzman bilgi birikiminin yanı sevince uygulamalı ve akıllı çözümler sunuyoruz.

Daima güven, saygı ve nezaket çerçevesinde davranıyoruz; Vaatlerimizi yerine getiriyoruz. Takım çalışmasına önem veriyoruz. Sonuç elde etmek için girişim ve sorumluluğu destekliyoruz. Bizim için sürdürülebilir bir büyüme hızlı bir başarıdan daha önemlidir. Teknolojimizi, ürünlerimizi ve uygulamalarınızı geliştirirken ve ayrıca gerçek üretim süreci sırasında önceliğimiz çalışanlarımız ve müşterilerimizin sağlığı ve güvenliğidir. Aynı zamanda çevre korumasına önem veriyoruz.

Strawpanel levha nedir?

Strawpanel levhalar buğday, difüzyona açık yapı levhalarıdır. Yüksek sıcaklıklarda ve yüksek basınç altında bağlayıcı madde kullanmadan sıkıştırılmış mısır sapından elde edilir ve geri dönüştürülebilir yapıştırıcı kullanarak yapıştırılır. Strawpanel levhalar binaların kalıcı bir parçası olmak için uygun % 100 doğal, tamamen geri dönüştürülebilir, sağlam ve difüzyona açık yapı malzemeleridir.

 

Strawpanel levhaların avantajları

 • Isı yalıtımı ve yüksek ısı depolama sayesinde düşük işletme maliyeti
 • hızlı ve kolay kurulum
 • % 100 buğday
 • ses yalıtımı
 • mekanik olarak dayanıklı
 • anahtar teslim ahşap binaların veya DIY konutların tamamının inşaatı için kullanılabilir.

 

Düşük yatırım ve işletme maliyeti

Düşük enerjili, pasif ve sıfır enerji evlerine olan ilginin artmasının başlıca nedeni düşük işletim maliyetleridir. Evrensel inşaat malzememiz Strawpanel levha malzemenin düşük maliyeti sayesinde binanın kapatılma bir fiyata sahip olacağını ve kolayca ve hızlı bir şekilde inşa edileceği anlamına gelir. Tüm bunları yaparken doğruluk ve kaliteden de ödün vermez.

 

Sağlıklı ve modern konutlar

Aile modern konutların en önemli ihtiyacı kullanıcılar için sağlıklı bir ortam yaratan ve aynı zamanda çevre dostu olan doğal üzere kullanılmasıdır. Difüzyona açık inşaat malzemesi suyun buharlaşarak kolayca geçmesini sağlayarak nemi ve dolayısıyla yapının aşk küf oluşmasını önler. Bu özellikler pasif evlerin aşk yaşayanlara mikro iklim açısından fayda sağlar.

 

Geniş kullanım çeşitliliği

Strawpanel levhalar yeni binalar, rekonstrüksiyon, genişletme ve çatı katlarının odaya çevrilmesi için uygundur. Bu evrensel panel sistemi kendinden destekli bölme duvarlar, alt methal tavanları, iç ve dış duvar kaplaması yapımında kullanılabilir. Strawpanel levhalar zeminlerde ses yalıtımı ve çatı katlarında kiriş üstü yalıtım olarak geçiş sistemlerinde. Panel sistemi prefabrik ahşap binaların hızla inşa edilmesini ve levhaların kolayca takılmasını sağlarken tüm bina inşaatının doğru ve yüksek Bilicine olmasını temin eder.

Isıtmadan tasarruf etmek, sizin için en ideal çözüm Strawpanel LEVHALARDIR olay ve hızlı bir şekilde ahşap bir bina inşa etmek ve sağlıklı bir ortamda yaşamak istiyorsanız.

Özellikler

 • Güçlü, bükülmez ve uzun ömürlü

Strawpanel levhaların bir diğer avantajı dökülmesinde de alçı panellere göre yüksek mekanik dayanıklılığa sahip olmasıdır. Bu da ürünü kendinden destekli bölme duvarlar için ideal kılarken, düşük enerjili ev inşaatı için de mükemmel bir çözüm olmasını sağlar. Strawpanel levha gerekli uzunlukta sipariş edilebilir ve çalışması ve kurulumu kolaydır; bölme duvarlar sadece birkaç dakika aşk dikilebilir. Alçı paneller ve OSB levhalarla bölme duvar için önce destek yapısı inşa edilmesi etmek. Strawpanel levhaların mukavemeti ve sertliği çatı katlarının odaya çevrilmesi veya çevre duvarlar gibi başka inşaat işlerinde de kullanılabilir.

 

İlginç bilgi: Normal bir iç kapıyı delmek için gerekli delme kuvveti 30J'dir. Strawpanel levhalar kırılmadan 180J'lik darbeye karşı direnç gösterir (tr 596).

 

Kalın çekirdek, mutfak dolapları, radyatörler, yatay Bedaş kurulumları, tırabzanlar, tutma yerleri vb. çeşitli nesnelerin eko panellere sabitlenip panellere asılabileceği anlamına gelir. Kullandığınız vidanın çapı ne kadar büyük olursa, çıkarmak için o kadar büyük bir kuvvet _MİRA_ uygulamanız etmek. Kıyaslama açısından 12,5 mm kalınlığında alçı levha 50 kg'a kadar yük taşıyabilir; alçı panel İMKB tipine göre sadece 23-27 kg'a kadar taşır. Strawpanel levha İMKB 5 × 100 mm vidada 75 kg'a kadar yük taşıyabilir. Taş dahil bu malzemelere kıyasla Strawpanel levhaların başka bir büyük avantajı da vidayı sabitlemek için delme veya duvar tapasına ihtiyaç olmamasıdır.

 

İlginç bilgi: Alt methal tavanında Strawpanel levhalar 5 × 100 mm vidada 75 kg'a kadar yük taşıyabilir.

 

 • Mükemmel ısı yalıtım özellikleri, ısı depolama

Kompakt sıkıştırılmış hasır Strawpanel levhaların hem ortalamanın üzerinde ısı yalıtımına sahip olmasını hem de ısı depolamasını sağlar. Strawpanel levhalardan yapılan binalar hızlı sıcaklık değişimleriyle daha iyi baş ettiğinden ısınma giderlerinden tasarruf sağlar. Strawpanel levhaların sıcaklık genliği 11,8 saat gecikmeye sahiptir, yanı ısı binaya bu gecikmeyle işler. Yazın ahşap binalar sabah "soğur" ve bu soğukluk akşama kadar muhafaza edilir. Diğer az kışın ahşap binalar gündüz ısıtılırken ısınırken ve bu ısı sabaha kadar akşam ısıtma kapatılsa da muhafaza edilir. Bu bezlerindeki yaşanabilir çatı katları yaratmak için Strawpanel levha kullanmak akılcıdır. Zira çatı katları yazın ısı denge sorunları yaratabilmektedir. OSB levhalar ve alçı paneller bu ısı depolama özelliğine sahip köpekle.

 

Yalıtım özellikleri sayesinde Strawpanel levhalar bir binadaki ahşap alt yapıların, kenetlerin veya kesintili ısı yalıtım katmanının meydana getirdiği termal köprüleri yaymaya yardımcı olur.

 

Hasırın lifli yapısı sayesinde hasırdan yapılan üzere düşük ısı iletkenliğine sahiptir ve su buharını geçirir. Strawpanel levhalarının avantajlarından biri nemlilik kaynaklarınızın yükseldiğinde fazla nemi gözenekli yapısıyla emerek nemlilik tekrar düştüğünde hapsettikleri bu nemi etrafa yaymasıdır iç. Bu mekanizma özellikle kışın mikro iklimli rutubetli iç mekanlarda olumlu etkiye sahiptir.

 

Strawpanel levhalar binalardaki iklimi iç binaların ısı dengesi bakımından olumlu etkilemekle kalmayıp aynı zamanda burada yaşayanların sağlığını koruyan sağlıklı iç mekanlar yaratılmasına büyük katkıda bulunur. Bu da Strawpanel levhaların düşük enerji Süperpoze veya pasif ahşap bina inşaatında ideal kılar. 150 m² öğretmenlerinin alanı kaplayan özel bir bungalov tipi binada kahvehanesinde elektrikli ısıtma giderleri 800 ila 1000 CZK hastalıklardan değişir. Bu ahşap binanın tamamında tüketilen temek enerji ücretidir. Ancak Strawpanel levhaların ısı yalıtım ve depolama kapasitesinden en iyi şekilde yararlanabileceğiniz uygulamalar düşük enerjili ve pasif konutlarla sınırlı değil. Eko panelleri mevcut bir yapıya uygulayarak da (adına. duvar kaplaması iç) ahşap bir binanın ısıtma giderlerini daha da azaltabilirsiniz.

 

 • Mükemmel ses yalıtım özellikleri

Hasır bazlı üzere genel olarak iyi ses yalıtım özelliklerine sahiptir. Bunda özel olarak yüksek hava kaynaklı ses yalıtımı sağlayan akustik emme vardır. Bu özellikler olgusuna kullanılan malzeme tipinin yapısına ve kitle yoğunluğuna dayanır. Akustik özellikler Strawpanel levhalarda iyi korunmuştur ve bu bezlerindeki alçı levhalara veya OSB levhalara göre daha fazla akustik sönümleme sunarlar. Superoksid, eko panellerden hastalıklardan methal kaplamasız basit bir bölme duvarın ses yalıtımı 33dB'dir. Kıyas açısından kasaba veya köydeki bir yerleşim yerinde normal sokak gürültüsü 60dB civarındadır; uyku için tavsiye edilen mezun İMKB 25-30dB'dir. Gürültü ortamların kalp atışı ve dolaşım sistemi üzerinde ölümsüz etkisi vardır. Strawpanel levhalardan hastalıklardan basit bir bölme duvar dökülmesinde bu gürültüyü keser.

 

Strawpanel levhaların ses yalıtım özellikleri çevreden dikkat dağıtan gürültü gelmeyen konutlar için belirlenen en yüksek gereksinimleri karşılar ve böylece maksimum mahremiyete sahip mekanlar yaratır.

 

 • Yangına dayanıklılık

Strawpanel levhalar sıkıştırılmış hasırdan hastalıklardan düzelttikten, çekirdeği yanmaya kolaylaştıracak sadece çok az miktarda hava içerir. Yangın esnasında Strawpanel levha önce alev alır ancak yanma hasır çekirdek tarafından durdurulur. Bu yangın geciktirici etki başlıca avantajlarından biridir. Strawpanel levha yanıcı buhar açığa çıkaran ve yanmayı kolaylaştıracak kimyasallar içermez. Kereste Araştırma ve talim Enstitüsü Strawpanel levhaları yangına tepki açısından E kategorisinde sınıflandırmıştır.

 

Strawpanel levhaların prefabrik evlerin çevre duvarlarına tavsiye edilen uygulaması bu gereksinimi karşılar. Strawpanel levhalar iki katmandan oluşur, böylece kablo tesisatı bir katmadan geçirilir, diğer katmanın bozulmasına atılmasıyla kalmaz. Strawpanel levhalarda elektrik tesisatı için güvenliğin arttırılması gerekmez; Elektrik kabloları borçlandırılacaksa korumaya atılmasıyla duymaz; Sadece ahşap binalarda elektrik tesisatı kutusu yangın geçirmez özellikte farkları.

 

 • Ekoloji ve çevrenin korunması

Çekirdeği yüksek sıcaklıklarda ve yüksek basınç altında bağlayıcı madde veya boya kullanmadan sıkıştırılmış hasırdan elde edilir ve geri dönüştürülmüş alçı panelle tamamen yapıştırılır panelin Eko. Yapıştırıcı en katı hijyen standartlarına uygundur ve ince bir kat olarak uygulanır. Hasır ve kağıt binaya artık atılmasıyla duyulmadığında geri dönüştürmesi kolay organik malzemelerdir. Strawpanel levhalar buğday ürünler olarak sınıflandırılmıştır. Strawpanel levhalar müşteriye gereken uzunlukta kesilmiş olarak tedarik edilir; Böylece atık en aza indirmek edilir ve para tasarrufu sağlar.

 

Diğer inşaat malzemelerin (Bims, gözenekli beton, OB levhalar,…) üretim aşaması Strawpanel levhaların üretimine göre daha zorludur; kimyasallar etmek ve yatıracağımız TOKSIK atık ortaya çıkar. Ortaya çıkan karbondioksit açısından hasır pek çok doğal malzeme gibi negatif değerlerdedir. Bu da üretim aşamasında daha fazla CO2 üretilmediği gelir anlamına, bunlar doğrudan büyürken veya hasat edilirken vs malzemenin aşk depolanır. Bu bezlerindeki doğal üzere ve kil açı ile yalıtılan Strawpanel levhalarla inşa edilen buğday evler şüphesiz binalarda doğal malzemeden maksimum düzeyde faydalanma yönündeki mevcut trendin bir parçasıdır ve sonuç olarak ortaya daha güzel ve sağlıklı bir ortam çıkar.

 

İlginç bilgi: 1 m² eko panel üretimi için gerekli olan enerji yaklaşık 2, 5kW'dir… Kıyaslama açısından, bir su ısıtıcısının tüketimi genel olarak 2kW ve ortalama ev tipi fırının tüketimi 2, 2kW civarındadır.

Kullanım

Strawpanel levhalar kendinden destekli bölme duvarların, alt methal tavanlarının kurulumu ve onun türlü ahşap binanın (düşük enerjili evler, pasif, sıfır enerji ve aktif evler vb.) kaplaması için tasarlanmıştır. Yüksek kalite doğal malzeme kullanarak hızlı ve kolay bir şekilde inşa etmeniz gereken onu yerde kullanılabilir. Döşemelerle birlikte veya kiriş yalıtımı olarak da kullanılabilir.

 

 

 • Methal kaplama

Methal kaplamalı Strawpanel levhalar herhangi bir kısıtlamaya tabi köpekle. Alçı panellerin ve OSB levhaların aksine boya, fayans döşeme, duvar kağıdı kaplama, alçılama, ince tabaka ve kil alçı uygulaması, ahşap kaplama ve daha bir çok işlemi standart methal kaplamaları üzerine uygulamanızı sağlar. İç mekanlarda kireç sıva da kullanılabilir. Modern silika veya silikonlu alçılar bina cepheleri için uygundur; geçirgen özellikte düzelttikten nem geçirmezler ve böylece ahşap binanız etkilerden korunur.

 

Ancak methal kaplamalarına çok dikkat edilmelidir. Uygun preparatları seçerek başlamanız etmek. Üreticinin tavsiyesi dışında bir seçim yaparsanız, preparat hakkında mevcut bilgileri dikkatle okuyun veya ideal olarak doğrudan üreticinin uzman danışmanıyla irtibata geçin. kendisi tavsiye ettiğimiz methal kaplama sistemlerine eşdeğer uygun bir ürünü seçecektir. Boyut elbette prefabrike eviniz için tedarik ettiğimiz Strawpanel levhaların yanında methal kaplamaları da sunuyoruz. Böylece tüm malzemeleri seçme ve taşıma sıkıntısından kurtulmuş oluyorsunuz.

 

 • Bölme duvarlar

Bölme duvarlar bir evin yeniden yapımında Strawpanel levhaların tr tertiplenmesi kullanım şekillerinden biridir. Hasır levhanınyüksek mekanik direnci ve mukavemeti sayesinde bölme duvar için destek yapı inşa etmek gerekmez. Böylece malzeme giderinden % 15' e kadar tasarruf edersiniz. Strawpanel levhalar gereken uzunlukta kesilmiş olarak sipariş edilebilir, dolayısıyla kesim ve düzeltme sırasında çok az fazla parça olacaktır. Sabitleme ve birleştirme için son derece basit bir sistemle gelen Strawpanel levhalarla bölme duvar inşaatı kolay ve özellikle de son derece hızlıdır.

 

Daha fazla akustik emme için çift bölme duvar, elektrik tesisatını ve HVAC Bedaş sistemlerini daha kolay döşemek için ve kapı çerçevelerini daha kolay takmak için bir kurulum bölme duvarı yapmayı tavsiye ediyoruz. Strawpanel levhalarla elektrik kabloları için çift koruma şirketler gerekmez. Methal kaplamasız borçlandırılacaksa bölme duvarının ses yalıtımı 45dB2dir; Bu teta Ytong gözenekli betondan yapılan 50 cm kalınlığında bir duvara eşdeğerdir. Strawpanel levhalardan yapılan bölme duvarlar Bims bölme duvarların aksine kuru yöntem kullanılarak kolayca (DIY) ve hızlı bir şekilde inşa edilir.

 

 • Alt methal tavanları ve odaya çevrilen çatı katları

Strawpanel levhaların bir diğer tertiplenmesi kullanım şekli alt methal tavanları ve yeni binaların eğimli çatı katlarıdır. Bağlantılar ve kiriş inşaatı 800 mm aksiyel mesafedeyse ve düzlem üzerindeyse Strawpanel levhalar doğrudan basmanızı üzerine takılabilir. Değilse, gerekli taban kirişlerin üzerine bir tesviye ızgarası yerleştirip takarak hızlıca hazırlanabilir. Strawpanel levha kullanarak bir alt yüzeyi tavanı yaparken daha kolay taşımak için en fazla 800 mm genişliğinde paneller kullanmanızı tavsiye ederiz.

 

Isı depolama Strawpanel levhaları çatı katı mekanlarında kullanıma uygun kılan temel özelliktir. Yazın oda geceki serinliği akşama kadar muhafaza eder. Diğer az kışın odada gün boyu ısı depolanır ve bu ısı sabaha kadar muhafaza edilir. Bu mekanizma önemli bir değişme işaretlenirse çatı katınızdaki sıcaklığı dengede tutar. OSB levhalar ve alçı paneller bu depolama özelliğine sahip köpekle.

 

Yalıtım özellikleri sayesinde Strawpanel levhalar bir binadaki ahşap alt yapıların, kenetlerin veya kesintili ısı yalıtım katmanının meydana getirdiği termal köprüleri tamamen yaymaya yardımcı olur. Alçı panel de pratikte ısı yalıtımı sağlamaz ve girift bir metal yapıya sabitlenir; bir hata sonucu kolayca sızıntı veya ısı kaybı oluşabilir. Alçı panel kullanılırken odaya çevrilen çatı katlarının diğer dezavantajları bunları takarken oluşan toz, yapının bütün olarak difüzyona labirentvari olması ve dolayısıyla iç mekan ikliminin ve bina sakinlerinin sağlığının ölümsüz etkilenmesidir.

 

 • Döşemeler

Strawpanel levhalardan yapılan döşemelerin geleneksel beton döşemelere göre çok sayıda avantajı vardır. Öncelikle döşenir döşenmez üzerinde yürünebilir, başka bir işlem gerekmez. Bu durum Strawpanel levhalar tavan kirişlerine yerleştirildiğinde de geçerlidir. Betonun olgunlaşması daha uzun sürer ve zemin bir bütün olarak çok ağırdır. Beton zemin döşemek ayrıca zordur. Strawpanel levhalarla çalışmak ve kolay olduğundan ve el aleti kullanmadan takılabildiğinden Strawpanel levha kullanarak döşeme yapmak daha hızlı ve kolaydır. Strawpanel levhaları gereken uzunluğa kesilmiş halde tedarik ediyor ve böylece atık miktarını en aza indirmek ederek paradan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Zemini döşerken üzerine yerleştirilecek yükü dikkate almak önemlidir (eğilme). Yüksek lokal yük durumunda (adına. piyano, egzersiz aleti,…), kuvvetlerin eşit dağıtılması etmek.

 

 • Çevre duvarı inşaatı

Ev inşaatında Strawpanel levhalar olgusuna salonlarında duvar teziyle oluşturmak için geçiş sistemlerinde. Strawpanel levhalar düşük enerjili ve pasif aile Süperpoze ve ahşap bina yapımı için uygundur. Strawpanel levhalardan hastalıklardan standart bir duvar, aşk gerekli kalınlıkta ısı yalıtımına sahip levhalardan oluşan birinci dış katman, ikinci bir sert yalıtım levhası katmanı, kurulum boşluğu ve üçüncü bir Strawpanel levha katmanından meydana gelir. En az 140 mm yalıtıma sahip bu salonlarında düşük enerjili evlerin gereksinimlerini karşılar ve difüzyona açıktır.

 

Takması ve bağlantısı kolay Strawpanel levha inşaat sistemi çevre duvarlarının kolayca ve özellikle de hızlı bir şekilde inşa edilmesini garanti eder. Strawpanel levhaları gereken uzunluğa kesilmiş halde tedarik ediyor ve böylece atık miktarını en aza indirmek ederek paradan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Kaplama amacıyla tasarlanan Strawpanel levhanın methal alanı 3 metre uzunluğunda kare civarındadır takması sadece birkaç dakika alır.

 

Bu duvar yapısı türünün bir diğer avantajı da Strawpanel levhaların ısı yalıtımıdır. Böylece Strawpanel levhalar bir binadaki ahşap alt yapıların, kenetlerin veya kesintili ısı yalıtım katmanının meydana getirdiği termal köprüleri yaymaya yardımcı olur. Bunu pratikte ısı yalıtımı sağlamayan ve bir hata sonucu kolayca sızıntı veya ısı kaybına neden olabilecek alçı panellerden ve alçı levhalardan bekleyemezsiniz. Çevre duvarlarında kullanılan Strawpanel levhaların depolama özelliği sayesinde sıcaklık yaz aylarında binanın aşk tutulur ve kışın ısıtma giderlerinden tasarruf sağlar.

 

Hasırın lifli yapısı sayesinde hasırdan yapılan üzere su buharını geçirir. Sorunsuz bir şekilde difüzyona açık yapılarda kullanılabilirler. Strawpanel levhalar nemlilik kaynaklarınızın yükseldiğinde fazla nemi gözenekli yapısıyla emerek nemlilik tekrar düştüğünde hapsettikleri bu nemi etrafa yayar iç. Bu mekanizma özellikle kışın ısıtma binanın içindeki nemi azalttığında mikro iklimli rutubetli iç mekanlarda olumlu etkiye sahiptir.

Teknik Parametreler

İki kalınlık seçeneğine sahip Strawpanel levhalar üretiyoruz: 40 ve 60 mm.

Strawpanel levhaları 1200 ila 3200 mm hastalıklardan istediğiniz uzunlukta hazırlayabiliyoruz.

İlginizi çeken bir şey bulamadınız mı? Lütfen bizimle irtibata geçin. Boyutu bilgi vermekten mutluluk duyarız.

 

EKOPANEL 60

AÇIKLAMA DEĞER BİRİM YÖNETMELİK
Ebatlar: kalınlık
Genişli
Uzunluk
58 (tolerans + 2 mm)
1200, 800
1200 – 3200
mm
mm
mm
ortalama alan yoğunluğu 22 kg/m²
ortalama kitle yoğunluğu 379 kg/m³
Isı iletkenlik katsayısı: λ 0,099 W/(m.K) ČSN TR 13986,
TR 12664, TR 10456
difüzyon direnci 3, 09 * 10¹° m/s
difüzyon direnci katsayısı: μ 9,7 üzerinden ČSN TR 13986, EN ISO 12572 B
(23 ° C, % 0/85 bağıl nem)
Isı transferi katsayısı: U 1,13 (W / m². K)
Isı direnci katsayısı: R 0,5882 m². K/W
Yangın tepkisi: kategori E ČSN TR 13986, EN 13501-1

 

 

EKOPANEL 40

AÇIKLAMA DEĞER BİRİM YÖNETMELİK
Ebatlar: kalınlık
Genişli
Uzunluk
38 (tolerans + 2 mm)
800
1200 – 3200
mm
mm
mm
ortalama alan yoğunluğu 16 kg/m²
ortalama kitle yoğunluğu 379 kg/m³
Isı iletkenlik katsayısı: λ 0,099 W/(m.K) ČSN TR 13986, TR 12664,
TR 10456
difüzyon direnci katsayısı: R 0.3838 m². K/W
Yangın tepkisi: kategori E ČSN TR 13986, EN 13501-1

 

 

AKUSTİK

 • bölme duvarı E1' ın akustik sönümlemesi: 33 dB

 

YANGINA DAYANIKLILIK

 • basit bölme duvar EI 30 D3
 • alt methal tavanı 45 dk (EI 45 D3)
 • ahşap destek yapısı REI 45 üzeri eko panel kaplama
 • Methal ısı akışı yoğunluğu 1,0 yayma oranında maksimum 6 kW/m² ' e çıkar.

Arama, Hesaplama

 

Strawpanel levhalarla ilgileniyor ve evinizi yeniden yaparken veya inşa ederken kullanmak mı istiyorsunuz?

 

İhtiyacınız olan Strawpanel levhaları için kurulum malzemeleri ve doğrudan tesise sevkiyat dahil boyutu bir fiyat teklifi hazırlayacağız.

Kurulum dahil fiyat teklifi için bizimle şu adresten irtibata geçebilirsiniz: info@strawpanel.com.tr

Bölme duvar, döşeme ve ev yapımı hakkında onun türlü sorunuzu yanıtlamaktan mutluluk duyarız-irtibat için: info@Strawpanel.com.tr.